Koncert cimbálové kapely Réva

Naši školu navštívila 19. 10. 2023 cimbálová kapela  Réva ze Zlína, která svým vystoupením zpestřila žákům 1. a 2. stupně školní dopoledne. Koncert  se konal ve víceúčelovém sále ZŠ a byl rozdělen na 3 části podle věku dětí. Žáci se seznámili s hudebními nástroji (cimbál, housle, klarinet, kontrabas). Zazpívali si lidovou píseň To ta Helpa i moderní písně od kapely Queen, od skupiny Kabát píseň Pohoda. Poslechli si i vynikající výkon cimbalisty –  Turecký pochod od W. A. Mozarta. Sledovali se zájmem i průvodní slovo a zapojili se do soutěží. Potleskem doprovázeli hudebníky. Na závěr si zatančili při písni Když nemůžeš, tak přidej od skupiny Mirai. Koncert se dětem líbil. Fotografie z koncertu zde.