Naše žákyně ve finále literárně-vědomostní soutěže Komenský a my

Ve dnech 21. a 22. března se naše žákyně devátého ročníku Justýna Pospíšilová zúčastnila finálového kola soutěže Komenský a my, kterou každoročně pořádá ZŠ Brandýs nad Orlicí. Finálovou účast si vybojovala krásnou povídkou o hledání cest mezi lidmi i do vlastního nitra. Dostala se tak mezi dvacet nejlepších žáků a žákyň z celé republiky. Dva finálové dny byly ale nejen o hlavní soutěži a vědomostech týkajících se Jana Amose Komenského, ale byl to hlavně dvoudenní program nabitý mnoha společnými zážitky všech zúčastněných – vystoupení sboru, prohlídka památníku J. A. Komenského, setkání s místním starostou apod. Justýna se sice neumístila mezi prvními třemi, ale i tak si zaslouží obrovskou gratulaci k postupu do finále. Fotografie zde.

Komentáře jsou zakázány.