Školní výlet 7. A

V úterý 4. 6. 2024  se třída 7. A vydala autobusem na školní výlet. Ranní rozcvička začala hned v Tišnově, kde s prosíkem dobíhali všichni spoj do Tišnovské Nové Vsi. Poté čekala turisty příjemná několikakilometrová procházka malebnou přírodou kolem říčky Bobrůvky, kterou museli přebrodit. Někteří dali před chladnou kamenitou lázní přednost přenesení. Cílovou destinací byl Šafránkův mlýn, kde se žáci před polednem ubytovali v chatkách. Odpoledne strávili různými hrami, kvízem a aktivitami, otužilci využili údajně přihřívaný bazén. Večer se posedělo u táboráku a za doprovodu kytary se opékaly špekáčky. Druhý den se zopakovaly některé činnosti jako např. koupání, houpání, badminton a nohejbal a po dobrém obědě třída vyrazila tentokrát kratší cestou na autobus. V odpoledních hodinách se všichni šťastně a ve zdraví vrátili domů.  Fotografie ze školního výletu naleznete zde.

 

 

Komentáře jsou zakázány.