Školní akce první stupeň

V prvním pololetí šk. roku 2021/2022 se žáci 3. ročníků zúčastnili plaveckého výcviku. Pod vedením zkušených lektorů se všichni ve svých plaveckých dovednostech zdokonalili. Poslední hodina proběhla zábavnou formou 11. 1. 2022 a žáci získali za svoje snažení Mokrá vysvědčení. Plavání se všem dětem moc líbilo. Fotografie z plaveckého kurzu zde.
 

Dne 13. 12. 2021 proběhla poslední – desátá hodina kroužku FlorbaluPochvalu za 100% účast získal Richard SeidlKroužek navštěvovali žáci 3. – 6. ročníku, kteří se naučili základům florbalu. V závěrečné hodině proběhl Vánoční turnaj, kde se proti sobě postavilo 5 týmů po 3 hráčích. Svá jména si vybrali následovně: Zduborci, Aligátoři, Špatnej tým, Zembišové a Opraváři. Až do konce zápasu to bylo velmi napínavé, zvítězit však mohl pouze jeden tým. Vítězným týmem se stal „Špatnej tým“ ve složení: Adam Balák (V. A), Lukáš Lipovský (V. A) a Martin Konečný (V. B).

Celkové pořadí:

1. Špatnej tým

2. – 3. Aligátoři

2. – 3. Zduborci

4. Zembišové

5. Opraváři

Na další hodiny se budeme těšit v druhém pololetí!

Na podzim se třídy 2. A a 2. B zúčastnily plaveckého kurzu. Deset středečních dopolední od 8. 9. do 24.11. se žáci učili plaveckým dovednostem. Bohužel tento rok některé děti takřka celé plavání promarodily, což je velká škoda, protože to byla jediná povolená školní akce v době koronavirových restrikcí. Děti se vždy moc těšily, možná někdy i více než na samotné plavání na nákupy ve zdejším bufetu. Budeme se tedy zase těšit na příští rok, kdy si plavecký kurz snad zase zopakujeme. Fotografie z plaveckého kurzu zde.