Olympijský odznak 2024

Dne 15. 3. 2024 se naše škola zúčastnila sportovní soutěže s názvem „Olympijský odznak 2024“, která se uskutečnila ve sportovní hale v Ivančicích. Soutěžilo se zde ve čtyřech disciplínách: skoky přes švihadlo, hod medicinbalem, trojskok a lehy-sedy. V kategorii družstev se naše smíšené osmičlenné družstvo umístilo na krásném 6. místě z celkových dvanácti škol. Také v kategorii jednotlivců bojovali 4 žáci z naší školy. O obrovskou senzaci se zde postarala Monika Mifková z 5. B, která se v rámci ročníku 2013 umístila na 1. místě a vydřela si tak postup do krajského kola. Všem zúčastněným reprezentantům naší školy moc děkujeme a přejeme mnoho štěstí v dalších soutěžích. Fotodokumentace z akce zde.