Edubus

Ve středu 10. dubna přijel naší školu navštívit Edubus. Polytechnická pojízdná laboratoř, vybavena různými moderními technologiemi. Žáci šestých ročníků se zapojili do aktivit zaměřených na robotické pomůcky v praxi. Pod vedením odborníků se ponořili do experimentů a objevů spojených s moderní technologií. Pro mnohé to bylo poprvé, kdy měli možnost pracovat s budoucími technologiemi přímo v praxi. Jejich dotazy a zvědavost vzbuzovaly zájem o nové poznatky. Událost zdůraznila význam technologického vzdělávání a praktického přístupu k výuce. Díky Edubusu zanechala událost nezmařený dojem na všechny zúčastněné, a žáci odcházeli nadšení a inspirovaní do dalších technologických dobrodružství. Fotografie z Edubusu zde.