McDonald’s Cup

Dne 19. 4. 2024 se na fotbalovém stadionu v Čebíně uskutečnilo okresní kolo 25. ročníku McDonald’s Cupu, největšího školního fotbalového turnaje v České republice. Za nepříznivého počasí se proti sobě utkali vybraní žáci ze 4. a 5. ročníku, kteří hrdě reprezentovali své školy. V konkurenci dalších pěti škol se naším žákům, kteří vyběhli na trávník v nových školních dresech, podařilo vybojovat krásné 4. místo. Medaile sice klukům těsně unikly, ale odvezli si vedle nezapomenutelných zážitků i diplom nebo třeba vak na záda s logem tohoto tradičního turnaje. Tímto příspěvkem moc děkujeme všem zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci školy, ale i rodičům a prarodičům, kteří si mnohdy vzali dovolenou, aby své děti či vnoučata mohli vidět přímo v akci. Fotodokumentace z akce zde.