Adaptační pobyt šestých ročníků

V prvním říjnovém týdnu se postupně vydaly naše třídy šestých ročníků do Brumova, kde se zúčastnily adaptačního kurzu. Program byl na místě zajištěn zkušenými animátory, kteří se dětem věnovali od první chvíle. Socializační hry všeho druhu probíhaly již po cestě do místa ubytování. Program byl nabitý hrami, ve kterých prohlubovaly děti poznávání třídního kolektivu, třídního učitele i sebe sama. Umět se domluvit, začít spolupracovat, dodržovat nastavená pravidla a pochopit, co je cílem hry, bylo naplní obou dní – čtvrtečního odpoledne i pátečního dopoledne. O děti bylo ze strany animátorů velice dobře postaráno včetně chutného jídla. Na příští rok je naplánována stejná akce pro další šesté ročníky. Na fotografie se můžete podívat zde.