Halloween ve 2. B

Žáci 2. B se zapojili do celoškolní soutěže o nejlépe vyzdobenou třídu a nejlepší kostým v halloweenském stylu.Ve Vv nakrelili obrázky, v Pč vyrobili jedovaté muchomůrky a z domu si přinesli další materiál na výzdobu třídy. Ráno 31. 10. 2023 započalo vyučování strašidelným tanečkem. Motiv pavouků, bubáků a dýní prolínal celým vyučováním. Ve 2. vyučovací hodině nás navštívila skupina žáků z devátého ročníku, aby vyhodnotila nejlepší převlek. Hodnocení nebylo vůbec jednoduché, protože všechny děti měly připravené krásné kostýmy. Po svačince na děti čekalo sladké překvapení. Gábinka s maminkou napekly výborné strašidelné perníčky a Verunka přinesla v kouzelném měšci strašidelné bonbony. Celý den se dětem vydařil a v celoškolní soutěži v kategorii kostým získali krásné 2. místo. Fotografie z halloweenského dne zde.