Lyžařský výcvikový kurz

Lyžák Pec pod Sněžkou

v týdnu od 18. – 24. února 2024 se žáci 7. a 8. tříd účastnili lyžařského výcvikového kurzu. Fotografie můžete najít zde.

Jako každý rok se naše škola vydala na lyžařský kurz k pokoření svahů našich nejvyšších hor Krkonoš. Do Pece pod Sněžkou se letos třetí únorový týden vydali žáci 7. a 8. ročníku.
Zázemí měla školní výprava v hotelu Energetik, kde bylo o žáky náležitě postaráno. O spokojená bříška žáků se starala skvělá kuchyně, o regeneraci unavených nohou zase hotelový bazén.
I když počasí našim nadějným lyžařům nepřálo – sněžilo, pršelo, foukal silná vítr, tak se naši mladí nadějní lyžaři nezalekli a celý týden vykrajovali oblouky na krkonošských sjezdovkách.
Všichni žáci za celý týden udělali na lyžích velký pokrok, podnikli „ski tour“ do Janských Lázní, zvládli jízdu na různých druzích vleků, poznali nové kamarády a užili si spoustu legrace při večerních programech.
Těšíme se zase za rok.
SKOL!