Karneval 2024

V neděli 3. 3. 2024 se naším malým městem nesl vítr radosti a veselí, neboť se konal tradiční školní karneval, který přilákal obyvatele všech věkových kategorií. Moderátorskou taktovku s grácií a humorem drželi Vojtěch Konopáč, Šárka Vítková a Adéla Zelinková, kteří svou energií propagovali atmosféru plnou zábavy a přátelství. S rozprouděním zábavy pomohli žáci 7. a 4. tříd. Ti měli připravené originální taneční kroky a všichni účastníci, malí i velcí, se tak s jejich vedením snadno zapojili do těchto pohybových aktivit. Karneval obohatila bohatá tombola a tvořivé dílničky pro všechny věkové kategorie. Pro děti byla připravena stanoviště, na kterých si mohly vyzkoušet pestré aktivity a činnosti s různým zaměřením. Karneval se stal místem, kde se setkala kreativita, tanec a radost z dobré zábavy. Fotografie z karnevalu zde.