Záchranná stanice v Jinačovicích

V měsíci říjnu podnikla třída 6. B výpravu do Záchranné stanice v Jinačovicích. Pod vedením paní učitelky Vašíčkové se žáci podívali tam, kam se běžný smrtelník může podívat pouze jednou za rok a to při dni otevřených dveří. Stanice je veřejnosti nepřístupná, aby zde umístěná zvířata měla potřebný klid. Naši žáci si prohlédli vnitřní i venkovní prostory stanice, seznámili se s chodem a významem takového zařízení a v neposlední řadě se seznámili s místními svěřenci. Měli tak možnost si zblízka prohlédnout kunu, ježky, poštolky nebo třeba vydry. Po praktických ukázkách přišla na řadu velmi poutavá prezentace s fotografiemi ze zásahů místních zaměstnanců. Žákům se ve stanici velmi líbilo a doufáme, že se nám ještě někdy podaří záchrannou stanici navštívit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentáře jsou zakázány.