Vilda Messiah z 3. A

Vilda Messiah z 3. A se pyšní nebývalým úspěchem. Jako jeden z nejmladších účastníků se umístil v speedcube soutěži ve skládání Rubikovy kostky 3*3*3. Tato soutěž se pořádá každý měsíc v Praze a zúčastnit se jí může kdokoliv, komu tato barevná věcička do dlaně nedá spát a chce si poměřit síly s ostatními. Na internetu je bezpočet návodů jak sestavit tuto kostku pomocí algoritmů, ale jen málokomu se podaří tuto kostku složit a ještě v tak vražedném čase jako se to podařilo Vildovi. Vilda se v této soutěži umístil na skvělém 6. místě ze skoro 40 ti účastníků a jeho top čas ve složení tohoto celosvětově proslulého hlavolamu pana Rubica z Maďarska je neuvěřitelných 12.38 sVěřím, že se bude i nadále zlepšovat a podaří se mu jí jednou složit pod magickou hranici 10 sekund. Přeji mu to z celého srdce. A možná se to můžete naučit i vy a kdo ví, kam ta snaha zavede vás…

Komentáře jsou zakázány.