VIDA – úniková hra

Žáci 9. A si ve středu 1. 2. 2023 ověřili, že by bez spolupráce a komunikace zadaný úkol ve Vida science centru nesplnili, a to – uniknout za 60 min z uzamčené temné místnosti. Pocit rychle plynoucího času, uvědomění si, že mnohé informace už by měli umět aplikovat, jim na klidu nepřidávalo. „Musíme táhnout za jeden provaz a využít všech fyzikálních a chemických znalostí“, odehrávalo se pravděpodobně v jejich myšlenkách. Odměnou za aktivitu jim bylo otevření zámku u dveří místnosti a pohled do světla poznání. Nakonec přesvědčili i paní uč. Ursacherovou, která si pro ně přichystala v expozici další úkoly na téma energie, že jsou moc šikovní i v samostatné práci. Tak snad jim to nadšení z úspěchu vydrží co nejdéle. Fotografie z únikové hry zde nebo klikni na fotku.

 

Komentáře jsou zakázány.