Superstar 1. stupeň

Dne 22. 11. 2018 se po roce opět uskutečnila oblíbená školní pěvecká soutěž Superstar. Hned v úvodu zazněla píseň Nonstop v podání třídy 4. A. Celkem se soutěže zúčastnilo 21 žáků prvního stupně. Soutěžící si s výběrem písně dali opravdu záležet. Zazněly zde známé písně jako např. Pátá, Oliver Twist, Rodné údolí a spousta dalších. Soutěž moderoval osvědčený moderátor Petr Tichoň, který si společně s diváky také zazpíval.
Všichni vystupující předvedli skvělé pěvecké výkony. Porota to opravdu neměla lehké, ale rozhodnout musela. A kdo nakonec zvítězil?

     

1. píseň

2. píseň

1. místo

Tereza Liptáková

5.A

Rodné údolí

Kdy vzlétnu já

2. místo Jan Tichoň 4.A

Rodné údolí

Prodavač

3. místo Karolína Hermány 5.B

Co s touhle šťastnou chvílí

Kdybys měla má panenko

Do hlasování se zapojili i diváci. Na základě jejich rozhodnutí získala Cenu diváka Markéta Mifková ze 3. A. Všichni vítězové obdrželi diplom a mohli se radovat i z dalších odměn. Během soutěže zazpívala také loňská vítězka Aneta Podborská společně s Nelou Šenkýřovou píseň Potkal jsem tě zase po letech. Díky všem zúčastněným se letošní Superstar opravdu povedla! Dokazovala to také bohatá účast diváků. Fotografie naleznete zde.

Komentáře jsou zakázány.