Superstar 1. stupeň

Dne 22. 11. 2018 se po roce opět uskutečnila oblíbená školní pěvecká soutěž Superstar. Hned v úvodu zazněla píseň Nonstop v podání třídy 4. A. Celkem se soutěže zúčastnilo 21 žáků prvního stupně. Soutěžící si s výběrem písně dali opravdu záležet. Zazněly zde známé písně jako např. Pátá, Oliver Twist, Rodné údolí a spousta dalších. Soutěž moderoval osvědčený moderátor Petr Tichoň, který si společně s diváky také zazpíval.
Všichni vystupující předvedli skvělé pěvecké výkony. Porota to opravdu neměla lehké, ale rozhodnout musela. A kdo nakonec zvítězil?

1. píseň

2. píseň

1. místo

Tereza Liptáková

Rodné údolí

Kdy vzlétnu já

2. místo Jan Tichoň 4.A

Rodné údolí

Prodavač

3. místo Karolína Hermány 5.B

Co s touhle šťastnou chvílí

Kdybys měla má panenko

Do hlasování se zapojili i diváci. Na základě jejich rozhodnutí získala Cenu diváka Markéta Mifková ze 3. A. Všichni vítězové obdrželi diplom a mohli se radovat i z dalších odměn. Během soutěže zazpívala také loňská vítězka Aneta Podborská společně s Nelou Šenkýřovou píseň Potkal jsem tě zase po letech. Díky všem zúčastněným se letošní Superstar opravdu povedla! Dokazovala to také bohatá účast diváků. Fotografie naleznete zde.