Soutěž ve šplhu 2. stupeň

Dne 14. 11. 2018 se naši nejlepší žáci v disciplíně „šplh o tyči“ zúčastnili okrskového kola v Tišnově. Jedná se o šplh na 4, 5 metrové tyči. V tomto kole jsme obdrželi 1. místo! Mezi jednotlivci se za 6. ročník jako nejrychlejší umístila naše žákyně Barbora Králíková, za 7. ročník Samuel Krich a za 8. ročník Vojtěch Zeman. Postoupili jsme tímto do okresního kola v Bílovicích nad Svitavou. Zde se nám už tak nedařilo a skončili jsme na 4. místě. Zde opět excelovala jako nejrychlejší Barbora Králíková. Protože náš výsledek nebyl špatný, mohla se naše škola zařadit do přeboru JMK, který se konal dne 26. 11. 2018 na SŠ polytechnické v Brně, Jílova, kde byly všechny časy měřeny elektronicky a naši žáci si tak mohli vyzkoušet profesionální šplh. Při velké konkurenci se umístili na 10. místě. Všem těmto dětem, které se tohoto závodu zúčastnili, blahopřejeme a přejeme do dalších let hodně sportovních úspěchů. Fotografie ze všech tří závodů naleznete zde.

Komentáře jsou zakázány.