Školní výlet 8. A

Dne 3. 4. 2019 jsme se s třídou 8.A vydali s batohem, stanem a ostatními důležitými věcmi pro kempování na výlet „Putování kolem Veverské Bítýšky“. Busem jsme vyjeli do Braníškova a odsud pěšky na Hálův mlýn, kde si děti postavily stany. Během dne jsme hráli míčové hry. První večer dívky uvařily v kotlíku vynikající polévku z vlastních surovin, pak opekli špekáčky. Druhý den nás provázely bouřky, ale i přesto jsme se vydali na výlet do Domašova. Večer pro změnu vařili kluci gulášovou polévku. Večer jsme hráli stolní hry. Ráno si všichni ke snídani usmažili vajíčka a všem moc chutnalo. Po třech dnech docela unaveni nejen z putování, ale také z horka, které nás celé tři dny doprovázelo, jsme se vraceli do svých domovů. Fotografie z výletu zde.