Školní výlet 6. A

V pondělí, 3. 6. 2024, vyrazila třída 6. A na jednodenní školní výlet. Den začal únikovou hrou, kde se třída rozdělila na tři skupiny. Pro každou z nich byla připravena jiná úniková hra. Všechny tři skupiny zvládly své úkoly v časovém limitu. Po úspěšném zdolání náročných úkolů se všichni přesunuli do lanového centra Jungle park v Pisárkách. Děti dostaly od instruktorů krátké školení, nasadily popruhy a helmy a šly na věc. Na základní trase bylo 30 překážek s různou obtížností včetně 20metrového přejezdu na laně. Mnozí si šáhli na dno svých sil, ale nakonec dokončili trasu všichni. Poté se žáci 6. A přesunuli na přehradu, kde nasedli na parník a svezli se jednu zastávku na Kozí horku. U Ňuchňáka pak s chutí snědli pizzu. Konec výletu byl už volný: někdo smočil nohy v přehradě, někdo hrál fotbal, jiní se vrátili do dětských let na houpačce. Výlet se vydařil i co se týká počasí. Fotografie z výletu zde.

Komentáře jsou zakázány.