Školní výlet 3. A a 3. B

Dne 24. 5. 2023 absolvovaly třídy 3. A a 3. B společně výlet do Zoo Hodonín a plavily se po řece Moravě, aby našly pirátský poklad. Vyjeli jsme brzo, Zoo Hodonín otevírala v 9 hodin, takže jsme měli půl hodinky na občerstvení a na společné focení. Pak se otevřely brány a děti měly v této malé zoo rozchod. Nejvíce se dětem líbily akční opice, které skákaly na sklo a tím bavily všechny návštěvníky zoo. Za zmínku stojí i mláďata surikat, psi hřivnatí nebo lvi berberští.

Kolem poledne jsme se autobusem přesunuli do přístavu U Jezu, kde už na nás čekal pirát Černovous, který nám rozdal hodnosti, pistolky, mapu a společně s ním jsme museli plnit úkoly, abychom se dostali k vytoužené odměně. Dokonce jsme se dostali v zápalu hry i na území Slovenska. Děti si nazpátek mohly zkusit řídit na chvilku loď Konstancii.

Tento výlet hodnotím dost vysoko, naší třídě byl tento program doslova jak ušitý na míru a všichni jsme byli nadšeni. Počasí vyšlo na jedničku. Co víc si přát. Spokojené děti a intenzivní zážitek. Fotografie z výletu zde nebo klikni na fotku.

 

Komentáře jsou zakázány.