Školní ples 2020

V sobotu 18. 1. 2020 proběhl v sále Kulturního domu již 6. ročník Školního plesu. Po slavnostním přivítání vedením školy mohli všichni shlédnout v podání chlapců a děvčat z 8. a 9. ročníku tradiční polonézu, která byla doplněna moderním tancem v rytmu nejznámějších písní skupiny Queen. Velkým potleskem byla oceněna profesionální snaha tanečníků. Super tajným překvapením pro všechny v sále byly během večera ještě další dvě taneční vystoupení. Také jejich tance byly oceněny bouřlivým potleskem a standing ovation. Děkujeme paní učitelce Jůzové za choreografii všech tanečních vystoupení a hodiny trpělivých nácviků. K poslechu a tanci po celý večer hrála kapela Nova Band. Je to kapela s dlouholetou tradicí, ale na našem plesu měla úspěšnou premiéru. Součástí plesu byla i letos hra o ceny, která byla opět pestrá. Všem sponzorům a rodičům za příspěvky děkujeme, neboť bez Vaši pomoci bychom takovou velkou akci nemohli zorganizovat. Získaný výtěžek z prodeje hry o ceny bude využit na celoškolní akce pro všechny žáky naší školy. Doufáme, že se příští rok znovu sejdeme a s takovou hojnou účastí!

Fotografie ze Školního plesu zde

Video – polonéza zde

Video – překvapení

 

 

Komentáře jsou zakázány.