Školní ples 2019

V sobotu 19. 1. 2019 proběhl v sále Kulturního domu již 5. ročník Školního plesu. Po slavnostním přivítání vedením školy mohli všichni shlédnout kouzelnou proměnu, kdy chlapci z 8. a 9. ročníku se stali elegantními mladými muži a  děvčata princeznami. V choreografii paní učitelky Jůzové zatančili tradiční polonézu, která byla doplněna moderním tancem v rytmu oblíbené písně Despacito. Velkým potleskem byla oceněna profesionální snaha tanečníků. Super tajným překvapením pro všechny v sále bylo během večera ještě jedno taneční vystoupení pouze dívek 9. ročníku, jehož choreografii si samy složily a také nacvičily. Také jejich tanec byl oceněn bouřlivým potleskem a standing ovation. K poslechu a tanci po celý večer hrála kapela Jiřího Helána se svými sólisty a studentská hudební skupina Z Wokna. Součástí plesu byla i letos hra o ceny, která byla opět pestrá. Všem sponzorům a rodičům za příspěvky děkujeme!! Získaný výtěžek z prodeje hry o ceny bude využit na celoškolní akce pro všechny žáky naší školy. Celý večer si s úsměvem a nadšením užili všichni, jak nejvíce to šlo. Doufáme, že se příští rok znovu sejdeme a s takovou hojnou účastí!!! Fotografie z plesu naleznete zde.Video s polonézou zde. Video z tanečního překvapení děvčat z devátého ročníku zde.

Komentáře jsou zakázány.