Sběr papíru

Při příležitosti Dne Země, který jsme si letos ve škole připomněli již v pátek 20. 4. 2018, se uskutečnil jarní sběr papíru.

Třídy se zapojily s enormním nadšením, protože se nám podařilo naplnit 4 obrovské kontejnery. Ty byly za přispění statných a šikovných deváťáků během dopoledne plné novin, letáků, kartonů, knih a krabic. Protože je použitý papír značně objemný, snažili jsme se vyplnit každé místečko v kontejneru, aby nezůstal ani jeden papírek nazmar.

Soutěž tříd měla své jednoznačné vítěze – na 1. stupni byla nejaktivnější třída 4. A, která za odměnu pojede na vystoupení taneční skupiny Mighty Shake. Na druhém stupni pokořila starší žáky třída 6. B, jež si svou aktivitou vysloužila návštěvu Českého rozhlasu.

Děkujeme všem, kteří se do akce zapojili. Získali tak cennou zkušenost, že chovat se odpovědně k přírodě se vyplatí!