Předvánoční zastavení

Každoročně se v adventním čase koná na naši škole „Předvánoční zastavení“. Sešli jsme se na vánočně vyzdobeném školním dvoře v pátek 6. 12. 2019. V krátkých vystoupeních se postupně vystřídalo velké množství žáků naší školy. Svoji premiéru veřejného vystoupení také zažili naši prvňáčci. Všichni se snažili a za jejich vystoupeními byl vidět velký kus práce. Odměnou pro paní učitelky byly rozzářené oči dětí a pochvalná slova od rodičů. Na závěr zazpíval jako host s krátkým hudebním vystoupením pan Jiří Helán. Samozřejmě nechyběl ani prodej výrobků našich žáků a občerstvení v podobě teplých nápojů jako vánoční punč pro děti i dospělé, svařák a taky něco k zakousnutí. Atmosféra byla kouzelná. Dokázali jsme se aspoň na chvíli v této uspěchané předvánoční době zastavit a nasát tu krásnou atmosféru Vánoc, nejkrásnějších svátků roku. Video z celé akce naleznete zde a fotografie zde.