Předvánoční zastavení

Po dvouleté pauze způsobené pandemií  covidu  jsme  opět uskutečnili jednu z tradičních akcí ZŠ a sešli jsme se na Předvánočním zastavení. Bohatý kulturní program plný písní, básní, rozverných textů i tance nacvičili žáci naší školy pod vedením paní učitelek. Celým programem nás provázeli žáci deváté třídy – Anička Machová a Tomáš Fűrle. Samotná nelehká příprava se díky bohaté účasti diváků vyplatila. Ten kdo přišel, měl možnost pochutnat si z bohatě připraveného občerstvení i zakoupit si dárek z dílny školní družiny. Na celé předvánoční zastavení padaly sněhové vločky a umocnily tak krásu předvánočního času a také krásu vzájemného setkání. Vánoční náladu přišel zpříjemnit i pěvecký sbor s písní Vánoční a Ježíškova dílna. Program vyvrcholil společným zpěvem asi 80 dětí z 3. až 8. tříd dvou písní od M. Ztraceného (Stačí věřit) a K. Gotta s Kryštofem (Jsou Vánoce) pod vedením paní učitelky Jany Jelínkové a dvou vánočních koled s panem Jiřím Helánem.