Předvánoční zastavení

V pátek 8. 12. 2023 se na školním dvoře uskutečnila krásná tradiční akce ZŠ, Předvánoční zastavení, na kterém vystoupili žáci prvního a druhého stupně. Byla možnost si nejen poslechnout program bohatého koncertu, ale také zakoupit dárečky vytvořené družinou, párek v rohlíku, sladké koláče, punč a svařák na zahřátí.

Celým koncertem provázeli žáci 9. tříd Vojtěch Konopáč, Adéla Zelinková a Šárka Vítková. Slyšet byly nejen vánoční písně Rolničky, Čertoviny, Soví hymna, Doktor Zub nebo Vánoce na míru, ale také připravené taneční výstupy.

Na závěr vystoupilo na 90 dětí 4-9. tříd s písní na vlastní text Novoroční a Snad se něco stane v doprovodu na akordeon Magdaleny Kondrové a saxofonu Šimona Lajcmana. Úplným závěrem se rozloučili i učitelé písní na vlastní text Úča zpívá😊

Není to snění, slyším už zase zvonění,
čeština, matika, chemie, anglina,
už nám zas začíná.
Není to snění, slyším už zase zvonění,
občanka, zeměpis, fyzika, dějepis,
učíme stále….to si piš.

Fotografie zde nebo klikni na fotku.