Plavecký výcvik 2. A a 2. B

Od února do dubna 2019 proběhl ve třídách 2. A a 2. B plavecký výcvik. Třídy jezdily do bazénu v Kuřimi. Podle svých schopností byli žáci rozděleni do čtyř skupin. Absolvovali 10 lekcí po hodině a půl. Za tu dobu se snažili zlepšovat ve všech plaveckých stylech, někteří neplavci se naučili splývat, zbavili se ostychu z vody. Všechny lekce probíhaly zábavnou formou s využitím různých plaveckých pomůcek. Po zasloužené práci si poslední dvouhodinovku užili společnými soutěžemi, pobytem ve vířivce, na tobogánu i v divoké řece. Paní instruktorky si žáky chválily nejen za kázeň, ale i za jejich evidentní pokroky. Závěrem dostali Mokré vysvědčení. Již teď se těšíme na další plaveckou sezónu. Fotografie z plavání zde.