Okrskové kolo ve vybíjené

V úterý 10. 4. 2018 proběhlo v Tišnově na ZŠ Smíškova okrskové kolo ve vybíjené.
Naši školu reprezentovaly dva týmy složené z dívek a chlapců pátých tříd. Za dívčí družstvo nastoupily do hry tyto hráčky: Vacková Karolína, Dundáčková Anika, Pavlíčková Tereza, Cardová Anežka, Kratochvílová Kristýna, Králíková Barbora, Jančová Claudie, Šenkýřová Nela, Samsonová Markéta, Bednářová Kateřina a Konečná Karla. V dívčí kategorii se sešly týmy z pěti škol. Hrálo se systémem každý s každým a naše děvčata třemi jasnými výhrami a jednou prohrou obsadila krásné 2. místo! Náš chlapecký tým hrál v tomto složení: Sojka Martin, Pučálka David, Švaňhal Adam, Petrásek Josef, Daněk Adam, Sova Jakub, Koubek Daniel, Brychta Radek, Špaček David, Boháč Daniel a Sova Patrik. Kategorie chlapců byla letos zastoupena výjimečně velmi početně. Přihlásilo se celkem šest týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Vítězové skupin pak sehráli zápas o první místo. Našim chlapcům bohužel letošní turnaj nevyšel tak dobře jak děvčatům a i přes veškerou snahu skončili na 5. místě.

Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Fotografie zde, nebo kliknutím na naše sportovce 🙂

Komentáře jsou zakázány.