Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

V úterý 11. února 2020 se uskutečnilo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. V kategorii I. A (6.a 7.třídy) naši školu reprezentoval Jakub Sova ze třídy VII. A, který se účastnil jako náhradník za vítěze školního kola. Jakub obsadil výborné 10. místoV kategorii II. A (8. a 9. třídy) se náš žák Štěpán Kala z IX. B umístil na vynikajícím 2. místě, což je vynikající úspěch. Cílem soutěží v cizích jazycích je rozvíjet zájem žáků o studium těchto jazyků, posilovat jejich motivaci ke studiu a zvýšit úroveň komunikace v cizích jazycích. Toto vše se zcela jistě podařilo, a i přes dlouhé čekání na soutěži hodnotili  žáci svoji účast v okresním kole velmi kladně. Děkujeme oběma za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

Komentáře jsou zakázány.