Minifotbal

Dne 26. 4. 2024 se na umělé trávě základní školy Kuřim – Tyršova uskutečnilo okresní kolo soutěže s názvem Minifotbal, která se hrála pod záštitou Sportovní ligy škol. Za slunečného počasí se proti sobě utkali vybraní žáci ze 7. – 9. ročníku. Našim žákům se podařilo do turnaje skvěle vstoupit hned dvěma výhrami v řadě, kdy porazili ZŠ Drásov a následně i domácí školu ZŠ Kuřim Tyršova. Zbývalo nám pokořit nejtěžšího soupeře, a to ZŠ Kuřim Jungmannova, který do zápasu vstupoval také bez jediné prohry. Jednalo se tedy o zápas o 1. místo, který jsme bohužel po úniku rychlonohého Kuřimského útočníka prohráli těsným výsledkem 0:1 a umístili jsme se tak na celkovém druhém místě. Tímto příspěvkem moc děkujeme všem zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci školy, ale i některým rodičům, kteří své děti přijeli podpořit i přímo na hřiště. Fotografie z turnaje zde.