Minifotbal

Suverénní postup v SLZŠ!!!

Odehráno v úterý 24. září 2019 v Kuřimi na ZŠ Jungmanova.

Sestava: Petr a Filip Srnec, Jaroslav Zduba, Tomáš Novotný, Jan Boháček, Marek Střecha, Michal Havlík, David Houdek

Hráno systémem 4 +1, střídání dle pravidel malé kopané, potřeby a uvážení trenéra

Vedoucí: Mgr. Markéta Jůzová

V úterý dne 24. 9. 2019 jsme na umělce v Kuřimi začali naši cestu turnajem v minikopané. Vylosovala jsem pořadí, ve kterém se bude hrát a vytáhla jedničku. Prvním soupeřem byla Kuřim. Kvalitní tým. A pokud někdo měl o našem týmu pochybnosti (včetně mě samotné), tak hned po prvním dotyku s míčem jasné, že to naši soupeři nebudou mít vůbec jednoduché. Výsledek 2:0, oba góly střelil Jenda B.

Po krátké přestávce hrajeme proti Drásovu a hned v první minutě padne gól. Bohužel gól do naší sítě, který jde za mnou, protože jsem špatně odhadla střídání Toma, který si potřeboval utáhnout botu. Tohle už se nám příště nestane!

Naštěstí ze strany soupeře to byl gól poslední a kluci o to víc přidali na důrazu a vydrželi tak až do konce. Musím zmínit parádní akci Jendy, když při ataku soupeře upadl, zvedl se a ještě dal gól stylem Milana Baroše v dresu Galatasaray Istanbul !

Celkem tedy Jenda 4 góly, Jarek 2, Filda 2 a Tom 1 gól. Abych nechválila jen útočníky, obránci Jarek a Tomáš: Perfektní výkon, nepustili nic, pevní a nekompromisní v soubojích na naší půlce.

Všem jsme tak před startem okresního kola (středa 2. října) ukázali, že soupeři nedáme ani metr hřiště zadarmo.

S celkovým skóre 9:1 potvrdil celý tým kvalitu, na místní poměry až nevídanou. Budu se asi opakovat, ale musím znova u našich kluků vyzdvihnout obětavost, rychlost a přímočarost s jakou bořili akce soupeře, brousili lajnu a zakládali protiútoky.

PS: Petře, jak jsi dostal za bránu ty fanynky ?!:-)

Zapsala: Mgr. Markéta Jůzová

Fotografie z turnaje zde.

Komentáře jsou zakázány.