Minifotbal – okresní kolo

GAME OVER…

Sestava: Srnec Petr, Srnec Filip, Zduba Jaroslav, Sova Miroslav, Zeman Vojtěch, Srnec Lukáš,  Boháček Jan, Havlík Michal, Střecha Marek

Vedoucí: Mgr. Markéta Jůzová

Hráno: v úterý 2. října 2019 v Želešicích, na přírodní trávě

Systém hry: 6+1, počet střídání neomezen,1 x1 5min

V duchu jsem si přála mít pro dnešní report trošku lepší nadpis, ale realita už je taková. Po rychlém průletu okrskovým kolem jsme tak trochu všichni doufali v lepší výsledek v kole okresním, leč naše naděje utopil déšť, bláto a při některých herních situacích bohužel i naše nepozornost.

Utkání č. 1 – proti Újezdu

Mám pocit, že i kdyby kluci hráli až do půlnoci, stejně by tam nic nespadlo… Brankář Újezdu pochytal úplně vše a naše šance do kasy prostě nespadly☹. Možná to chtělo roztáhnout hru více do strany, možná si pomoct nějakou zpětnou přihrávkou od lajny někomu v dobré pozici přímo proti noze, ale to jsou všechna ta kdyby…Utkání končí remízou 0:0, počasí příšerné, ale na to se vymlouvat nebudeme, bylo pro všechny stejné.   

Utkání č. 2 – proti Želešicím

V konečném součtu 1:2. Želešice od páté minuty vedly, sotva jsem si udělala pár poznámek, tak Marek s Jendou po pohledné, oku lahodící fotbalové akci srovnali na 1:1. Zbytečně jsme ale polevili  a zničehonic dostáváme gól na 1:2.

Utkání č. 3 – proti Židlochovicím o páté místo

Zde už bylo těžké kluky motivovat, ale přesto, že jsme prohráli, bych řekla, že zde kluci ukázali nejlepší výkon. Obrana i útok. Avšak přes veškerou snahu utkání končí výsledkem 0:2.

Závěr

Celý den kluci, až na drobné ztráty koncentrace, hráli na hranici svých možností, hrálo se pořád nahoru a dolů v kalužích vody, takže nikomu nelze nic vytknout. Ukázali opět, že fotbal hrát umí, kluci jsou dobrá parta a tady je to, oč zde hlavně běží….

Důležité není zvítězit, ale zúčastnit se:-)

Fotografie zde.

Mgr. Markéta Jůzová

Komentáře jsou zakázány.