Mc Donald’s Cup

Dne 28. 4. 2022 jsme se vydali s vybranými žáky 4. a 5. tříd busem do Kuřimi na celostátní soutěž okrskového kola Mc Donald´s Cup ve fotbale. Očekávání byla veliká. Nadšení a chuť vyhrát byla obrovská. Na hřišti se nás sešlo šest družstev.  Pořadatel nechal losovat a podle čísel nás rozdělil na skupinu A a skupinu B. Do skupiny A patřil ZŠ Tyršova, ZŠ Jungmannova, obě z Kuřimi a  ZŠ Kanice. Skupinu B tvořila ZŠ Veverská Bítýška, ZŠ Vranov a ZŠ Čebín. V každém týmu mohlo být max.12hráčů. Hrálo se 5+1 a v každé skupině se hrálo každý s každým.  Pak první ze skupiny A s druhým skupiny B atd. Byl odsouhlasen čas 2x10min. Střídání hokejové a auty se vyhazovaly.

V naší skupině jsme vyhráli na celé čáře: Čebín – VB :    0:4

                                                                  Vranov – VB:   0:9

Poté jsme se utkali se ZŠ Tyršova, kterou jsme napínavým soubojem porazili 3:2. Vypadalo to velice nadějně, neboť jsme si tímto vybojovali hru o první místo. Jenže soupeř ZŠ Jungmannova Kuřim byl poskládaný z fotbalistů FC Kuřim v čele s jejich trenérem a tímto se nám snížila šance k dosažení první příčky. Ale i tak jsme jim to nenechali zadarmo. Kluci je pěkně proháněli. Konečný výsledek byl 6:1 a kluci získali stříbro. I když to nebylo zlato, domů odjížděli kluci s nadšením a veselým pokřikem (viz video).

Ráda bych je prostřednictvím tohoto příspěvku ještě jednou moc pochválila za super výkon a hlavně fair play hru!:-)

Naši velcí fotbalisti:            počet gólů

David Vévoda           3 (1x Čebín, 2x Vranov)

Matěj Beneš                           

Jan Vymazal

Jan Uher

Martin Nahodil           gólman

Adam Balák

Lukáš Bajer                5 (1x Čebín, 2x Vranov, 2x Tyršova)

Barbora Kuchynková

Lukáš Lipovský

Tomáš Lipovský         5 (1x Čebín, 3x Vranov,1x Tyršova)

Jakub Vinca                3 (1x Čebín, 2x Vranov)

Radek Švaňhal 

 

Sportu zdar!!!!

Fotografie zde.

Komentáře jsou zakázány.