Maškarní ples 2020

V neděli 19.1. 2020 se opět konal maškarní ples pořádaný naší školou. Již předem probíhala důkladná příprava, aby se děti, rodiče i prarodiče dobře pobavili. Na děti čekal sál pěkně vyzdobený veselými obličeji klaunů, barevné balónky, různé sportovní náčiní pro zábavné discilíny na stanovištích a hlavně spoustu výborné hudby a písniček. Program zahájili žáci III. B svým tanečním vystoupením na píseň Zima. Pak již nastal na tanečním parketu rej rozličných masek. Mohli jsme vidět princezny a víly, sněhuláky a sportovce, Sněhurku a sedm trpaslíků a další osůbky či zvířátka. Pro menší i nejmenší se stali příkladem v tanci a pomocníky v soutěžích také spolužáci a spolužačky z vyšších ročníků. Děkujeme všem, kteří přispěli svým dílem, že se nám karneval vydařil.

Fotografie z maškarního plesu zde.

Video zde.

 

Komentáře jsou zakázány.