LVK 2023 – Pec pod Sněžkou

Dne 8. 1. 2023 jsme se 45 dětmi v brzkých ranních hodinách odjeli na lyžařský kurz do Pece pod Sněžkou. Jako každý rok jsme si z Pece vyšlapali cestu do hotelu Energetik pěšky a poté se ubytovali. Provázelo nás slunečné počasí a druhý den začalo krásně sněžit. Tohle počasí ovšem vydrželo pouze jeden den a začala obleva. Poslední den to vypadalo, že budeme spíše plavat než lyžovat. I přes deštivé počasí jsme lyžovali každý den a to téměř na prázdných sjezdovkách. Po příjezdu jsme děti rozdělili do družstev. Jelikož všichni byli skoro na stejné úrovni, posuzování bylo velmi těžké. Potěšující pro nás vedoucí bylo, že se všichni na konci kurzu zlepšili a ti, co stáli na lyžích poprvé, sjeli všechny otevřené sjezdovky v Peci a dokonce zvládli závod ve slalomu. Výsledky a časy zde: Závod ve slalomu Pec 2023

V průběhu pobytu se děti velmi dobře stravovaly, zaplavaly si v bazéně, který je součástí hotelu, zacvičily v posilovně, každý večer zahrály hry v klubovně a na konec si uspořádaly diskotéku. Součástí her byly také každodenní pokřiky, které celé družstvo stmelovalo – viz videa:-).  Z dětí jsme měli radost, že se chovaly slušně a hlavně že se nikomu nic nestalo a můžeme se těšit na další kurz v příštím roce. SKOL! Fotografie z LVK zde nebo klikni na fotku.

Komentáře jsou zakázány.