Konverzační soutěž v anglickém jazyce pro 1. stupeň

Ve čtvrtek 24. 3.  2022 se uskutečnila na naší škole konverzační soutěž v Anglickém jazyce pro 1. stupeňZúčastnění žáci odpovídali na konverzační otázky, popisovali obrázky atd… Všichni soutěžící se snažili podat co nejlepší výkon, za který obdrželi mimo jiné sladkou odměnu .

V kategorii 3. tříd se umístili tito žáci: na 3.místě – Michal Hoďák, na 2.místě – Ondřej Kalousek a na 1.místě – Maxmilián Doležel.

V kategorii 4. tříd obsadili 3. místo: David Vévoda, 2.místo: David Životský, 1. místo: Zuzana Sojková.

V kategorii 5. tříd zvítězili: na 3. místě: Monika Fitzová, na 2.místě: Eliška Drábíková a na 1. místě: Sofie Kolblová.

Konverzační soutěže se zúčastnili tito pedagogové: Michaela Hoďáková, Zuzana Věchetová a Veronika Křivánková. Všem zúčastněným děkujeme a věříme, že se jim soutěž líbila a byla pro ně přínosem.

Fotografie z konverzační soutěže zde.