Divadelní představení

Ve čtvrtek 28. 3. 2019 navštívili žáci prvního stupně divadelní představení v místním Kulturním domě. Pohádkové pásmo Ferda Mravenec na motivy příběhů Ondřeje Sekory zahráli žáci 2. A třídy pod vedením paní učitelky Kobáňové. Všichni diváci byli nadšeni výkony malých herců. Příběhy Ferdy Mravence a jeho kamarádů všechny potěšily. Žákyně druhého stupně doplnily představení pěknými písničkami, které s nimi nacvičila paní učitelka Mühlpachrová. Krásné kulisy nakreslili žáci  s paní učitelkou Křížanovou v hodinách výtvarné výchovy. V pátek dopoledne sehráli malí herci divadlo  pro žáky druhého stupně. Vystoupení pro veřejnost bylo v pátek večer a v sobotu odpoledne. Dlouhý potlesk na konci všech představení potvrdil, že se divadlo všem moc líbilo. Fotografie z divadelního představení zde.