Bruslení v květnu

V čtvrtek, 5. 5. 2022, vyrazily třídy 4. B, 6. A a 8. A na bruslení do Kuřimi. Tuto odměnu získaly třídy za vítězství ve sběru papíru. Kolem 9.00 se vyráželo objednaným autobusem z náměstí a kolem 9.30 byli všichni na místě. Domluva, nazutí bruslí a nasazení ochranných prostředků nějaký čas zabraly, a proto se všichni na led dostali před 10.00. První ostýchavé kroky na bruslích byly vystřídány plynulými pohyby bruslí. Až na pár hokejistů se všichni museli s bruslemi tak trochu sžít. Ale netrvalo to dlouho a po ledě se pohybovali opravdoví bruslaři a bruslařky. Mnoha žákům také pomohly pomocné konstrukce, se kterými se mohli klouzat po ledě s oporou. Hodina bruslení uběhla jako voda. Únava, ale i nadšení byly znát na tvářích žáků, kteří byli přepraveni přistaveným autobusem zase zpět do školy. Školní akce se povedla a všem se bruslení líbilo. Fotografie z bruslení zde.

 

Komentáře jsou zakázány.