Turnaj ve stolním tenise 1. stupeň

V pondělí 12. 12. 2022 se uskutečnil turnaj ve dvouhrách ve stolním tenise pro žáky 1. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. První skupinu tvořili žáci z 2. a 3. tříd a druhou skupinu žáci 4. a 5. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 39 sportovců. Hned v úvodu turnaje se strhly dlouhé dramatické třísetové bitvy, které značně znepokojily ostatní hráče, kteří se nemohli dočkat, až dostanou příležitost utkat se se soupeřem.
Vítězem skupiny 1 se stal Vítek Fišer (III.B), 2. místo obsadil Matyáš Grosman (III.A) a 3. místo patří Ester Packové (III.A) a Aleši Hrbkovi (II.A).
Vítězem skupiny 2 se stal Vojtěch Trnavský (V.B), 2. místo obsadil David Vévoda (V.B) a 3. místo patří Kryštofu Petráskovi (V.B), který se o něj utkal se spolužačkou Annou Musilovou.

Stolní tenisti, kteří nebyli úspěšní v prvním a druhém kole, postoupili ještě do tzv. pavouka útěchy.
Vítězem útěchy skupiny 1 je Samuel Tecl (II.A), který zvítězil v zápase nad Ondřejem Mayerem (II.A).
Vítězem útěchy skupiny 2 je Daniel Kylian (IV.B), který porazil Pavla Kardu (IV.B).
Všem vítězům srdečně blahopřejeme a děkujeme žákům IX.A (Adamovi K., Jakubovi D., Vojtovi a Dominikovi), kteří přijali funkci rozhodčích. Fotografie z turnaje zde.