2. turnus lyžařského výcvikového kurzu

Ve dnech 24. 2 – 3. 3. 2019 proběhl druhý turnus lyžařského výcvikového kurzu v Peci pod Sněžkou. Tentokrát však děti nebydlely na Žižkově boudě, ale musely vyšlapat kousek výše, na chatu Jindřichův dům, kde byla naše škola ubytována zcela sama. Pro srovnání s předchozí chatou si všechny děti velice chválily stravu a vřelý přístup paní domácí. Co děti také hodnotily velice kladně, byla společenská místnost, herna, kde trávily svůj volný čas. Za krásného počasí opět proběhl závod v obřím slalomu a lyžařský přejezd do Jánských Lázní. Na konci kurzu se všechny děti, i ty které stály poprvé na lyžích, naučily sjíždět všechny svahy v Peci pod Sněžkou. Příští rok opět V Peci! Skol!!! Fotografie naleznete zde.

35,35,140,140.000000